fbpx

שפר את יכולות
האימון שלך

עם פיקסלוט, לא תפספס שום רגע.

המערכת האוטומטית של פיקסלוט מאפשרת לך לצלם, לערוך ולקבל את רגעי השיא מכל משחק על מנת לשפר את היכולות האישיות של השחקנים ואת הטקטיות של הקבוצה.

פיני גרשון מאמן ואלוף אירופה

אין ספק שהטכנולוגיה של פיקסלוט יכולה להשפיע על התוצאות של המשחק לטובתינו. היא מאפשרת לנו לנתח מהלכים שלנו ושל היריב ולזהות את החולשות של היריבה

צילום אוטומטי

בעזרת מצלמה קלה וניידת תוכל להגיע למגרש ותוך מספר שניות להתחבר ולהקליט את כל המשחק או האימון בצורה אוטומטית. המערכת מתחברת בקלות למכשיר הנייד ומאפשרת להקליט עד שש שעות ברציפות.

ניתוח

לאחר המשחק, הוידאו המופק יהיה זמין לשליחה, עריכה ותיוג דרך האפליקציה היעודית של פיקלסוט. אין צורך בשום תוכנה או מערכת חיצונית נוספת.

שיתוף

שתף בקלות מהלכים או משחקים שלמים ושפר את ביצועי השחקנים והקבוצה. בעזרת ניתוח וידאו מלא של כל המשחקים תוכל לחסוך זמן ולהכין את עצמך ואת הקבוצה בצורה יעילה יותר.

מי עובד איתנו

פיקסלוט עובדת עם ארגוני הספורט הגדולים בעולם ועם עשרות ליגות ומועדונים בישראל. ביניהם ההתאחדות לכדורגל, איגוד הכדורסל, מכבי תל אביב, מכבי נתניה, הפועל באר שבע, בית "ר ירושלים, מכבי פתח תקווה וגם מועדונים מהליגות הנמוכות כמו קרית גת, דימונה, שעריים ועוד.

מה אומרים עלינו

ערן טסל

מנכ "ל, מכבי עירוני ר "ג כדורסל

ערן טסל

"פיקסלוט מספקת חווית צפייה משודרגת במשחקים וגם באימונים.

המערכת נותנת מימד מקצועי ומקצועני למועדון, הן מול המאמנים, הן מול ההורים וכמובן מול השחקנים.

כמנהל, ממשק העבודה נוח מאד לשימוש ולתפעול ומלווה בתמיכה צמודה ובעיקר בזמינות גבוהה של כל הנוגעים בדבר במקרה של תקלה נדירה.

מבחינתי מדובר במערכת שמאפשרת לי ולמנהלים המקצועיים "להיות שם כשזה קורה" ומאפשרת כיסוי רחב ופיקוח משמעותי.

ממליץ בחום על פיקסלוט, מולם אני פועל כמעט 3 שנים, כפתרון הנכון למערכת צילום וניתוח הפעילות.

ממליץ בחום על החברה כנותנת שירות למועדוני כדורסל ככתובת לצילום משחקים ואימונים עבודה משלים למאמנים."

חן סול

מנהל מחלקת אנליסטים, הפועל ת "א כדורגל

חן סול

"פיקסלוט הפכה את העבודה שלנו במועדון לקלה ויעילה יותר. במקום להחזיק צלם ולבזבז זמן יקר על העברת הצילום בין כל אנשי הצוות במועדון, כל אחד יכול לתזמן הקלטה גישה למשחק בלייב או בסופו.

עם פיקסלוט קל לערוך קטעים ולשתף עם השחקנים והצוות. יש ביקוש והיענות גדולה מצד השחקנים לצפייה ולימוד, דבר התורם לפיתוח השחקן במחלקת הנוער."

פיקסלוט חתמה על שיתוף פעולה יחודי עם מועדון הכדורגל ומרכז החדשנות שלו.

היום כל אימון או משחק של כל קבוצה בכל ספורט במועדון מוקלטים ומועברים בשידור חי בעזרת הטכנולוגיה של פיקסלוט. צפו בכתבה על שיתוף הפעולה בחדשות ערוץ 12.

עוזרים לאלפי מאמנים, קבוצות ושחקנים

הכלים של פיקסלוט כוללים מצלמות, מערכת מחשב, אפליקציה וכלים שונים לניתוח משחקים ושחקנים. בעזרת כמה לחיצות, לכל מאמן ושחקן ישנה גישה אל כלל האימונים והמשחקים של הקבוצה.

להקליט, לצפות, ללמוד, להשתפר.

המובילה העולמית - כחול לבן

המערכת של פיקסלוט מותקנת בלמעלה מ-18.000 מגרשים ואולמות ברחבי העולם, מתוכם כ-90 בישראל. היא מאפשרת לכל קבוצה, ב-18 ענפי ספורט לשדר משחקים וליצור תקצירים וסטטיסטיקות באופן אוטומטי וללא שימוש בצוות הפקה.

רוצים לאמן בצורה טובה יותר?

הצטרפו לאלפי מאמנים ואנליסטים ברחבי העולם בצורה יעילה יותר וחוסכים אלפי שעות בכל שנה. הצטרפו למהפכה האוטומטית של פיקסלוט.

רוצים לשמוע עוד?

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

פגישת הדגמה חינם